На Баерн не му се плаќаат 120 милиони евра: Не ја искористивме опцијата за купување на Кутињо

2 копии

Претседателот на Баерн Минхен, Карл Хајнц Румениге откри дека решиле да не ја активираат опцијата за ангажман на Филипе Кутињо, но не ја затвори вртата за ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Баерн Минхен е пред продолжување на договорот со дефанзивецот Давид Алаба, пренесува новинарот Николо Скира. Според изворот, клубот од Минхен му нуди на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Мануел Нојер и официјално го реши најважното прашање со тоа што го продолжи договорот со Баерн Минхен до 2023 година. Капитенот останува во Минхен: Нојер си ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На Баерн не му се плаќаат 120 милиони евра: Не ја искористивме опцијата за купување на Кутињо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: