„Капетанот Џон Пиплфокс“ на Јутјуб каналот на Драмски театар

3 копии

Меѓународното училиште „Нова“ утре ќе го одржи Пролетниот семеен базар. Иако онлајн, поради ситуацијата со коронавирусот, базарот ќе ја задржи хуманитарната ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 255 | | | веќе видена

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Во неговото гостување во „Патот кон“ на Алсат, Тимчо Муцунски од ВМРО-ДПМНЕ рече дека доколку не се постигне консензус за датумот за изборите ќе се испрати ...
сите 560 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Капетанот Џон Пиплфокс“ на Јутјуб каналот на Драмски театар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: