Патрик Јуинг е заразен со коронавирусот


Шекил Онил без дилеми е еден од најдоминантните центри во НБА лигата на сите времиња. Легендарниот Шек беше незапирлив во текот на кариерата, но она со што не ...
| | веќе видена | слични

Славниот Шекил О`Нил своевремено беше доминантен под кошевите и важи за еден од најдобрите и најсилни центри кои некогаш се појавиле, но она што го мачеше во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шекил О'нил е еден од оние кошаркари кои вечно ќе бидат запаметени како едни од најдобрите во светот на НБА Лигата. Популарниот Шек беше доминантен под ...
| | веќе видена | слични
2 копии

НБА легендата, Патрик Јуинг изминатиов викенд го мина во болница откако имаше позитивен тест на коронавирусот, меѓутоа ситуацијата се движи во добар правец и ...
| | веќе видена | слични

Прославениот НБА кошаркар Патрик Јуинг е на листата на заболени од Коронавирусот. Некогашната ѕвезда на Њујорк никс преку својот твитер профил потврди дека е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Патрик Јуинг е заразен со коронавирусот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: