На повидок размена, Диего Коста оди во Италија?


6 копии

Дефанзивецот на Лил, Габриел Магалес, речиси сигурно ќе го промени тимот во следниот трансфер период. Имено, за неговите услуги заинтересирани се два одлични ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Единсон Кавани ова лето ќе биде слободен да избира каде ќе ја продолжи својата кариера откако неговиот договор со ПСЖ дојде до крајот. За Аргентинецот има ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На повидок размена, Диего Коста оди во Италија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: