Ка­ко да по­мог­не­ме до­кол­ку наш бли­зок е хи­по­хон­дрик?

Крвните згрутчувања се многу опасна појава што може да го загрози животот на оној што ги има во организмот, а притоа не е свесен за тоа. Сепак, нашето тело ...
| | веќе видена | слични

Дали одите да уринирате пред да влезете во автомобилот, пред да одите да гледате филм или пред вежбање, па дури и кога немате потреба од тоа? Уролозите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нов инцидент поврзан со полицијата во Соединеттие американски држави. 75 годишно лице се наоѓа во критична состојба откако учествувало на протестите во градот ...
сите 658 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 242 | | | веќе видена

Верниците треба да бидат внимателни, бидејќи ова е тешка и сериозна болест и со своето однесување да придонесат во грижата за здравјето и заштита од болеста, ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ка­ко да по­мог­не­ме до­кол­ку наш бли­зок е хи­по­хон­дрик?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: