Халанд во 2016 година снимил музички спот, сакал да биде рапер (Видео)


Ерлинг Халанд е фудбалерот кој блесна сезонава. Момчето кое ја започна сезоната во Салцбург, но со неверојатните игри и головите постигнати во Лигата на ...
| | веќе видена | слични

Ерлинг Халанд нема да има убави спомени од првиот „Дер класикер“, Борусија Дортмунд загуби а тој се повреди, за ова најголема вина сноси судијата Штилер. ...
| | веќе видена | слични

Баерн Минхен е тим кој знае често да ги „краде“ најдобрите играчи на конкурентите во Бундеслигата, па дури и на најголемите ривали за титулата како што е ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Баерн Минхен, Ханс Дитер Флик откако седна на клупата на германскиот клуб бележи само одлични резултати. Во текот на вчерашниот ден Баерн Минхен ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена Манчестер јунајтед објави дека кризата предизвикана од коронавирусот ги зголеми долговите на англискиот тим на речиси половина милијарда ...
| | веќе видена | слични

Составот на Борусија Дортмунд имаше можност со победа против директниот ривал Баерн Минхен да ја направи супер интересна трката за титулата, но „милионерите“ ...
| | веќе видена | слични

Aктуелниот германски шампион, Баерн Минхен вчера направи голем чекор кон новата 30. титула во Бундеслигата. Баварците вчера на гости славеа против Борусија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 346 | | | веќе видена

Владината одлука од вчерашната 57-ма седница за враќање на работа од 1 јуни не важи за хронично болните и за родителите кои имаат деца на возраст до 10 години, ...
сите 330 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче денеска имал средба со семејството на Емилија Динева од Дојран, жената која почина од последици по сообраќајна несреќа и ...
сите 233 | | | веќе видена

Економијата покажува се позагрижувачки податоци, односно првите два пакети воопшто не му помогнале на бизнисот, а третиот е само обид за предизборен поткуп, ...
сите 378 | | | веќе видена

 На литературниот конкурс по повод 24 Мај – Денот на македонските и сесловенските просветители, светите браќа Кирил и Методиј, распишан од страна на општина ...
сите 200 | | | веќе видена

На гостувањето во „10 МИНУТИ“ на ТВ21, техничкиот министер за внатрешни работи Наќе Чулев рече дека Управниот Суд потврдил дека Владата работела незаконски ...
сите 234 | | | веќе видена

Од денешните 14 новозаболени во Скопје, шест се во Бутел, два во Чаир, еден во Карпош, Кисела Вода, Студеничани, Сопиште, Ѓорче Петров и Арачиново, истакна ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Халанд во 2016 година снимил музички спот, сакал да биде рапер (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: