Виц на денот: Бројка

Трпе влегува во продавница за мобилни и нервозно се обраќа: – Дај направете ми ги “ч”, “ш”, “џ” и “ж” нормално да ги читам. – Добро де господине не е никаков ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Извесен период нашата држава е во крајно комплицирана состојба, со распуштено Собрание и со техничка Влада со мандат за организирање на предвремените избори ...
сите 391 | | | веќе видена

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 148 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 205 | | | веќе видена

„Македонското здравство реагираше навремено и добро се справи со пандемијата со коронавирусот.Состојбата со епидемијата на коронавирусот е под контрола. Бројот ...
сите 247 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Виц на денот: Бројка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: