Легендарниот Патрик Јуинг хоспитализиран – позитивен на коронавирусот


Шекил Онил без дилеми е еден од најдоминантните центри во НБА лигата на сите времиња. Легендарниот Шек беше незапирлив во текот на кариерата, но она со што не ...
| | веќе видена | слични

Славниот Шекил О`Нил своевремено беше доминантен под кошевите и важи за еден од најдобрите и најсилни центри кои некогаш се појавиле, но она што го мачеше во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шекил О'нил е еден од оние кошаркари кои вечно ќе бидат запаметени како едни од најдобрите во светот на НБА Лигата. Популарниот Шек беше доминантен под ...
| | веќе видена | слични
2 копии

НБА легендата, Патрик Јуинг изминатиов викенд го мина во болница откако имаше позитивен тест на коронавирусот, меѓутоа ситуацијата се движи во добар правец и ...
| | веќе видена | слични

Прославениот НБА кошаркар Патрик Јуинг е на листата на заболени од Коронавирусот. Некогашната ѕвезда на Њујорк никс преку својот твитер профил потврди дека е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со коронавирусот КОВИД - 19 во земјата. Тој, истакна ...
сите 471 | | | веќе видена

Додека на светско ниво бројот на заболени опаѓа, кај нас расте со брзина на светлината и достигнува рекорден број на заболени.Мерките се катастрофални, ...
сите 545 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 232 | | | веќе видена

Претседателот на Интегра Љупчо Ристовски вели дека избори мора да се одржат бидејќи не можеме повеќе со техничка влада која носи политички одлуки. „Се оди на ...
сите 526 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Легендарниот Патрик Јуинг хоспитализиран – позитивен на коронавирусот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: