Покетино: Му реков на Мурињо дека ќе го заменам во Реал, а сега….

2 копии

Медиумите во Англија и Шпанија пишуваат дека тимот на Њукасл веќе почнал преговори со две можни засичувања на клубот. Станува збор за одлични фудбалери кои со ...
| | веќе видена | слични

Иако екс тренерот на Тотенхем, Маурисио Покетино беше означен како прва желба, сепак британски „Телергаф“ повикувајќи се на сигурни извори, објави дека ...
| | веќе видена | слични

Рафаел Бенитез, како што информира британскиот „Телеграф“ нема желба да остане во кинескиот клуб Далијан. Искусниот шпански тренер има намера повторно да ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со коронавирусот КОВИД - 19 во земјата. Тој, истакна ...
сите 471 | | | веќе видена

Додека на светско ниво бројот на заболени опаѓа, кај нас расте со брзина на светлината и достигнува рекорден број на заболени.Мерките се катастрофални, ...
сите 545 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 232 | | | веќе видена

Претседателот на Интегра Љупчо Ристовски вели дека избори мора да се одржат бидејќи не можеме повеќе со техничка влада која носи политички одлуки. „Се оди на ...
сите 526 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Покетино: Му реков на Мурињо дека ќе го заменам во Реал, а сега….

Од:
До кого (е-маил):
Порака: