5 работи кои сакам да ѝ ги кажам на љубовницата на мојот сопруг


Карлос Коста е професионален модел и амбасадор за производи на нега на брада кој, спротивно на својата професионална животна определба, ја избричи својата ...
| | веќе видена | слични

Додека многу во карантинот пуштаат брада, професионалниот модел и амбасадор за производи на нега на брада Карлос Коста го направи сосема спротивното, тој ја ...
| | веќе видена | слични

-Поминаа 10 години откако си го имам видено лицето и тоа се променило, вели тој -Сега имам 40 години, сум остарел и сакам да видам како изгледам без брада, ...
| | веќе видена | слични

Автор: Драган Таневски – Не знам зошто мамо, не знам зошто… – Не го сакаш веќе? – Го сакам… не знаеш колку го сакам. Ама не е истиот веќе. Избегнува разговор. ...
| | веќе видена | слични

Вистински хит на социјалните мрежи стана видеото во кое старлетата Блонди отворено зборува за купената диплома за завршен факултет, но не знае кој. „Јас преку ...
| | веќе видена | слични

Останато

Од првомајските празници наваму е во благ, но константен пораст кривата на нови заболени, пресметано со просек од пет дена, за да се отстранат евентуални ...
сите 177 | | | веќе видена

Додека Македонија тоне во корупција и не прогласија за хибриден режим, владата единствено се фали дека сме членка на НАТО, вели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
сите 145 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

5 работи кои сакам да ѝ ги кажам на љубовницата на мојот сопруг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: