Деми Мур, Мадона: Како изгледале познатите дами кога биле на возраст како нивните ќерки?


 Од Мелани Грифит до Синди Крафорд, колку ќерките на познатите дами личат на нив кога биле на таа возраст? Мајките и ќерките не само што често си личат, туку ...
| | веќе видена | слични

Папараците успеаа да го снимат синот на холивудскиот актер Џони Деп, Џек Џон Кристофер Деп III, како се шета низ улиците на Париз, во друштво на неговата две ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Градоначалничката на Вашингтон, Мјуриел Боусер, денеска повика на повлекување на воените единици од американската престолнина, кои беа испратени од други ...
сите 480 | | | веќе видена

Прогнозите се дека ќе имаме поинаква многу подобра слика за состојбата со Ковид-19 во земјава до крајот на оваа недела, но ова го кажувам повторно со резерва ...
сите 327 | | | веќе видена

Нема дилеми, Зоран Заев е подготвен на се’ за да си обезбеди каков-таков политички спас и помал пораз на изборите, вели во интервју за Курир претседателот на ...
сите 240 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 178 | | | веќе видена

28 кривични, 38 прекшочи пријави и затекнати 47 нерегистрирни угостителски објекти. Ова е епилогот од над 11.500 контроли кои пазарните инспектори ги извршиле ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деми Мур, Мадона: Како изгледале познатите дами кога биле на возраст како нивните ќерки?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: