Иако важи за циција, во семејството на Лепа Брена не се штеди на автомобили (видео)


Емисијата „Папарацо лов“ која што постојано ги следи популарните фаци на балканот во едно од нејзините изданија ја следеа Лепа Брена а приказната ја насочија ...
| | веќе видена | слични

Стефан Живојиновиќ донел одлука да се повлече од естрадната сцена и да се препушти на некои други работни амбиции кои во еден момент се создале. Како што ...
| | веќе видена | слични

Синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Стефан Живојиновиќ, последниве години гради музичка кариера, но и покрај неговото достигнување, тој донесе одлука да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 160 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 205 | | | веќе видена

„Македонското здравство реагираше навремено и добро се справи со пандемијата со коронавирусот.Состојбата со епидемијата на коронавирусот е под контрола. Бројот ...
сите 247 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Иако важи за циција, во семејството на Лепа Брена не се штеди на автомобили (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: