Барселона нема да го продаде Гризман

Францускиот репрезентативец Осман Дембеле успешно се опоравува од повредата која го мачи три месеци, сега подготвувајќи се за продолжението од шампионатот во ...
| | веќе видена | слични

Францускиот напаѓач Осман Дембеле заздраве од повредата која го мачеше уште од февруари, а сега се спрема за кам-бек на терените кога Ла Лига ќе направи ...
| | веќе видена | слични

Голем број луѓе имаат работи од кои не можат да се откажат, а еден од нив е и фудбалерот на Барселона, Осман Дембеле. Дембеле не може да се откаже од ...
| | веќе видена | слични

Осман Дембеле во Барселона пристигна веднаш по заминувањето на Нејмар во ПСЖ, пристигна за рекордни 105 милиони евра плус дополнителни 40 милиони во бонуси, но ...
| | веќе видена | слични

Пред да дојде во Барселона, важеше за еден од најголемите таленти во Европа, па токму затоа каталонскиот гигант не жалеше пари и за да го доведе на „Камп ноу“, ...
| | веќе видена | слични

Усман Дембеле и натаму работи на својата рехабилитација откако пред корона паузата заработи тешка повреда на мускулот, а во период кога играчите полека се ...
| | веќе видена | слични

Некои фудбалери имаат пороци што тие едноставно не можат без нив. Општо познато е дека едно од најскапите засилувања во историјата на Барселона не може без ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Градоначалничката на Вашингтон, Мјуриел Боусер, денеска повика на повлекување на воените единици од американската престолнина, кои беа испратени од други ...
сите 334 | | | веќе видена

Двајца полицајци биле застрелани, а трет бил прободен во судир со осомничен во Бруклин доцна во средата вечерта, пренесува „Њујорк пост“.Престрелката се ...
сите 325 | | | веќе видена

Нема дилеми, Зоран Заев е подготвен на се’ за да си обезбеди каков-таков политички спас и помал пораз на изборите, вели во интервју за Курир претседателот на ...
сите 238 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 200 | | | веќе видена

Прогнозите се дека ќе имаме поинаква многу подобра слика за состојбата со Ковид-19 во земјава до крајот на оваа недела, но ова го кажувам повторно со резерва ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона нема да го продаде Гризман

Од:
До кого (е-маил):
Порака: