Урнебес: НФЛ играч сексуално злоставуван од жена во авион, ја тужи компанијата

НФЛ играчот заедно со уште еден патник кој седел во ист ред бил мета на „сексуални инсинуации“ на обвинетата жена, а персоналот во авионот реагирал дури по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полицијата во Хаген, Германија бара русокоса жена, која летото во 2019 година измамила маж кој верувал во голема љубов.Тој на интернет се запознал со жена која ...
| | веќе видена | слични

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Урнебес: НФЛ играч сексуално злоставуван од жена во авион, ја тужи компанијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: