Чулев тврди дека вработувањето во Агенција за разузнавање е по пропис


Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев вели дека лицето А.С. има право да биде вработено во МВР, откако Либертас објави дека истото лице го барале од ...
| | веќе видена | слични
8 копии

До Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика при Министерството за внатрешни работи вчера преку електронска пошта е пристигната пријава за лице ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Партијата за демократски просперитет на Ромите Аксел Ахмедовски денеска на прес-конференција во Делчево апелира МВР да преземе мерки против ...
| | веќе видена | слични

Во текот на вчерашниот ден до Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика при Министерството за внатрешни работи преку електронска пошта ...
| | веќе видена | слични

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев на својот птофил на Фејсбук информираше дека во текот на вчерашниот ден до Секторот за компјутерски криминал и ...
| | веќе видена | слични

Граѓани на Кочани до редакцијата на ,,Слободен печат” испратија видео кое е снимено вчера, на улиците на Кочани, на кое се гледа дека околу 60 души, одржале ...
| | веќе видена | слични

По објавен напис на Фејсбук со кој се шири национална и верска омраза и кој наиде на осуда од многу граѓани, претседателот на ПЦЕР Самка Ибраимовски од ...
| | веќе видена | слични

Два дена по ред во Кочани и Штип се одржуваа протести на кои учествувале околу 60 лица. Од снимките може да се види како групата без соодветна дистанца од два ...
| | веќе видена | слични

Синоќа во Штип, а денеска во Кочани и Струмица повеќе десетици Роми се собираа на протест, извикувајќи Алах акбар (Алах е голем), откако извесен Игор Ѓоревски ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Комплетно треба да се смени стратегијата бидејќи видовме дека политиките што се спроведуваат не даваат резултат, рече доктор Игор Николов, член на ИК на ...
сите 1061 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со коронавирусот КОВИД - 19 во земјата. Тој, истакна ...
сите 440 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 232 | | | веќе видена

Додека на светско ниво бројот на заболени опаѓа, кај нас расте со брзина на светлината и достигнува рекорден број на заболени.Мерките се катастрофални, ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чулев тврди дека вработувањето во Агенција за разузнавање е по пропис

Од:
До кого (е-маил):
Порака: