Рено е пред колапс, целата компанија може да „исчезне“

7 копии
5 копии

Францускиот премиер Едуар Филип денеска потврди дека одлуката за отворање на надворешните граници на ЕУ ќе биде донесена по 15 јуни со заедничка европска ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Рестораните, баровите, бистроата и кафулињата, по повеќе од два месеца поради епидемијата со Ковид-19, ќе можат повторно да се отворат почнувајќи од 2 јуни низ ...
| | веќе видена | слични
5 копии
5 копии

Францускиот премиер Едуар Филип попладнево ќе ја претстави втората фаза за ублажување на рестриктивните мерки, која ќе започне на 2 јуни. Благодарејќи на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Француската Влада предвидува укинување на домашните авионски линии за дестинации до кои се патува помалку од два часа и 30 минути со воз, јави дописникот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рено е пред колапс, целата компанија може да „исчезне“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: