Градоначалникот Смилевски и Славјанка Петровска поделија мали подароци на вработените од ПС Бутел

4 копии

Денеска Градоначалникот Велимир Смилевски и дополнителната заменик-министерка за внатрешни работи, Славјанка Петровска, ја посетија Полициската станица во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Изминативе два дена на социјалните мрежи ја гледаме Славјанка Петровска допонителната заменик министерка во МВР и кандидатката за пратеник СДС од Бутел како се ...
| | веќе видена | слични

-Со оваа криза стана уште повидливо дека здравството е еден од основните општествени столбови. После децениско чекање, конечно работите се менуваат, наскоро ...
| | веќе видена | слични

Градоначалникот на Општина Бутел, Велимир Смилевски, денеска како гест на почит и внимание спрема медицинскиот персонал им додели подароци на целиот здравствен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Смилевски и СДС со посебна енергија предизборно најавуваа решение за коритото и кејот на реката Серава, најавуваа модерни патеки за прошетка на кејот и целосно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Коорнавирусот нема да си замине. Очигледно со него ќе мора да научиме да живееме, и тоа подолг временски период. Ова значи дека одговорноста на граѓаните сега ...
сите 466 | | | веќе видена

Музика во живо, гости качени на столици, музичари без маски, аплаузи е само дел од атмосферата која вчера можеше да се забележи во некои скопските кафеани. Од ...
сите 228 | | | веќе видена

Пратеникот Илија Димовски е еден од првите опозиционери кои реагираа негативно по претпладневната објава на бројот на новозаболени од корона вирусот во текот ...
сите 434 | | | веќе видена

Во очекување на нова лидерска средба кај претседателот Стево Пендаровски на која се очекува договор меѓу политичките партии за датум за избори, францускиот ...
сите 577 | | | веќе видена

Веќе нема никакви дилеми дека опозицијата е прислушувана од страна на безбедносните институции. Две години по почетокот на реформите во безбедносниот систем не ...
сите 358 | | | веќе видена

Сојузот на здруженија на пензиoнерите на Македонија (СЗПМ) ги поздравува мерките на Владата за слободно движење на сите граѓани, вклучувајќи го и повторното ...
сите 106 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Градоначалникот Смилевски и Славјанка Петровска поделија мали подароци на вработените од ПС Бутел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: