Добивме јасна слика зошто и оној еден дел што воскресна од Македонија е на пат кон исчезнување

Денес, кога немаме Македонска црква туку ќерка на БПЦ и кога предавничката власт наместо македонска националност ни пишува три коси црти, вратете се во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Вчера Венко Филипче на Твитер се пофали дека Македонија добро се справувала со корона вирусот и дека го загрижувале обратните тврдења според кои имаме најголем ...
| | веќе видена | слични

Дарко ЈАНЕВСКИ Не е за верување колку СДСМ беше предвидлив. Карантин за Рамазан, полицијаците на кои истата Влада одби да им даде по 15 000 денари награда да ...
| | веќе видена | слични

Филипче бе, а да не е ова со меркиве зашто на Муртино и на пајакот од Куманово им требаат избори? прашува на Фејсбук колумнистот Дарко Јаневски, коментирајќи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Комплетно треба да се смени стратегијата бидејќи видовме дека политиките што се спроведуваат не даваат резултат, рече доктор Игор Николов, член на ИК на ...
сите 1079 | | | веќе видена

Во однос на состојбата со пациентите во инфективните оддели и болниците ширум државата, министерот венко Филипче на денешната прес конференција истакна дека на ...
сите 529 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 232 | | | веќе видена

Во Вашингтон за утре е закажен голем протест против расната сегрегација и неправдата околу полициското насилство врз црномурестото население во САД. Протестот ...
сите 308 | | | веќе видена

Градоначалникот на Лос Анџелес, Ерик Гарсети, изјави дека од синоќа се укинува полицискиот час што во градот беше воведен од минатата недела. Полицискиот час ...
сите 288 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Добивме јасна слика зошто и оној еден дел што воскресна од Македонија е на пат кон исчезнување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: