Двегодишно девојче од Земун на вештачко дишење заради полнач: Стручњаците откриваат кога се опасни и како да се заштитиме

Состојбата на двегодишно девојче од Земун која претрпе електричен удар е сè уште тешка. Несреќи предизвикани од допирање на полначот и електричен удар се многу ...
| | веќе видена | слични

Кога не ви е до ништо, кога секоја активност ви претставува напор, обидете се да го подигнете вашето енергетско ниво. За да ви тргне од рака, погледнете со што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 18 | | | веќе видена

Кандидатот за премиер, Насер Зибери, со караванот „Оствари го твојот сон“ го започна своето патување од општина Желино, потоа ги посети околните села, Шемшово, ...
сите 173 | | | веќе видена

„Имаме преговарачка рамка од Европската Унија во која е наведено дека европското законодавство ќе го преведеме на македонски јазик, нашиот идентитет е признат, ...
сите 246 | | | веќе видена

Вечерва, на граѓанската трибина во скопската општина Ѓорче Петров се обратија носителите на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски и Сања Лукаревска и кандидатките за ...
сите 109 | | | веќе видена

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со вирусот Ковид-19 во нашата земја. Тој ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двегодишно девојче од Земун на вештачко дишење заради полнач: Стручњаците откриваат кога се опасни и како да се заштитиме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: