Готово е, Кутињо ја донел одлуката, познат е неговиот нов клуб

Фелипе Кутињо оваа сезона настапува како позајмен фудбалер во редовите на Баерн Минхен, но ни од далеку не ги прикажа игрите кои беа посакувани од него, па ...
| | веќе видена | слични

Раководството на Њукасл започнало преговори со Барселона за Филипе Кутињо, пренесуваат шпанските медиуми. Њукасл во наредните недели и официјално ќе премине во ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Доаѓањето на богатите сопственици во голема мерка ќе ја промени судбината на Њукасл. Клубот, кој последниве години се базираше главно на опстанок во лигата, ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Комисијата за заразни болести денеска треба да одржи состанок на кој ќе бидат разгледани следните чекори во однос на рестрикциите. Уште денеска граѓаните на ...
сите 475 | | | веќе видена

„Негативна“, ова го објави на својот фејсбук профил новинарката Душица Мрѓа, откако гостин во нејзината телевизиска емисија беше потпретседателот на СДСМ, ...
сите 437 | | | веќе видена

Три дена главна тема во медиумите е што јадел лидерот на опозицијата во кафеана. Поразително, коментира Драган Ковачки, кандидат за пратеник од редовите на ...
сите 131 | | | веќе видена

Во време кога стотици илјади Американци протестираат по улиците во градовите низ САД против полициската бруталност, претседателот Донал Трамп има малку ...
сите 341 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција смета дека Охридскиот договор се спроведува, Албанскиот јазик сега веќе е службен јазик и Албанците сега предводат најмногу ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Готово е, Кутињо ја донел одлуката, познат е неговиот нов клуб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: