Нова скандалозна изјава на Кирјос – Секоја седмица спијам со некој мој фан

Лошото момче во тенисот, Ник Кирјос повторно со скандалозна изјава, овојпат на тема жени и неговиот сексуален однос. Тој во март месец ја прекина врската со ...
| | веќе видена | слични

Некогашниот тренер на Роџер Федерер, Свен Гроневелд, изјави дека на почетокот кога швајцарскиот тенисер почнал да се гледа со неговата сегашна жена Мирослава ...
| | веќе видена | слични

Рожер Федерер урна толку многу рекорди во тенисот во богатата кариера која се уште трае, а сега во години кога важи за тениски ветеран, швајцарскиот маестро ...
| | веќе видена | слични

Најдобриот аргентински тенисер, Диего Шварцман го посочи најдобриот сегмент од играта на Рожер Федерер кој сака тој да го има како играч. Шварцман кој е на 13 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Отворивме по пропис, растојание метар и пол од маса, со дезинфекциски средства, без задржување на шанк, носење заштита. Буквално презедовме и правиме сè како ...
сите 333 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, денеска учествуваше во работата на Советот за безбедност, свикан од претседателот на ...
сите 470 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 57 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 170 | | | веќе видена

Директорот на Државниот пазарен инспекторат Стојко Пауновски на денешната вонредна прес-конференција, по одлуката на Владата вчера да бидат отворени ...
сите 249 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп денеска изјави дека демонстрантите кои протестираат против смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд, за време на полициското ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова скандалозна изјава на Кирјос – Секоја седмица спијам со некој мој фан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: