Секоја лузна има приказна – ова се лузните и приказните на познатите...

Секоја лузна има приказна. Ако и самите ја/ги имате, веројатно секоја ви е потсетник на одредена ситуација или период од животот. И тука се за да нè потсетат ...
| | веќе видена | слични

 Со текот на времето, Киану Ривс стана еден од најомилените актери во Холивуд. Покрај импресивната филмска кариера, фановите се восхитуваат и на скромноста ...
| | веќе видена | слични

 Голем број на мажи имаат проблем со ќелавење и се чувствуваат ранливо во врска со тоа, еден холивудски актер отворено проговори. Актерот Чејен Џексон (44) ...
| | веќе видена | слични

 Зарем постои личност која нема барем една лузна на своето тело? Многу жени имаат лузни од породувањето со царски рез, многу луѓе носат лузни од операции, а ...
| | веќе видена | слични

 Големиот научник бил оженет со Милева Ајнштајн, родена во Тител, Србија. Таа, покрај сопруга и мајка на неговите деца, исто така била и брилијантен научник ...
| | веќе видена | слични

Останато

Трамп се закани дека ќе ја испрати војската за да ги угасне протестите во САД, поради смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд. Ако градовите и државите не успеат ...
сите 526 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 299 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека ова што денес се случи со Дурловски е одраз не само на искривениот систем на вредности во кој силеџии се ...
сите 119 | | | веќе видена

Вечерва во вестите на Канал 5 свое јавување имаше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски посочи дека за да се одржат избори треба два чекори да ...
сите 620 | | | веќе видена

Британската Влада планира до крајот на јуни да го замени карантинот за патниците кои пристигнуваат на аеродромите, а воздушните мостови се појавија како ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секоја лузна има приказна – ова се лузните и приказните на познатите...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: