Мајли Сајрус дозволи на мајка ѝ да ја ишиша за новиот спот

Една од најголемите балкански ѕвезди е дефинитивно Лепа Брена, анејзината музичка кариера е многу богата и трае цели 40 години, додека нејзините фанови ги има ...
| | веќе видена | слични

Новиот изглед на Клои Кардашијан е актуелна тема на речиси сите социјални мрежи, портали и форуми. Имено, на 'селфито' кое го објави пред три дена, ...
| | веќе видена | слични

Сексипилната Георгина повторно предизвика многу реакции и коментари објавувајки уште една семејна фотографија од нејзиниот дом каде што заедно со Роналдо и ...
| | веќе видена | слични

Џорџина Родригез позирала со Кристијано Роналдо и четирите деца, а на сите вниманието им го привлекло нејзиното издание. Убавата Џорџина често позира во ...
| | веќе видена | слични

Мадона во новата објава на Инстаграм отиде чекор понапред и ја шокираше целата светска јавност. Пејачката наскоро ќе наполни 62 години, но тоа не ѝ пречело за ...
| | веќе видена | слични

Откако ја критикуваа да престане со фотошоп кој често не и оди од рака, Ким Кардашијан објави фотографија па се чини дека малку заборавила на фотошоп. Иако ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во однос на состојбата со пациентите во инфективните оддели и болниците ширум државата, министерот венко Филипче на денешната прес конференција истакна дека на ...
сите 473 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 232 | | | веќе видена

Олабавувањето на мерките направено под влијание на политика, а со цел да се делат пакети под превезот дека тоа е за социјално загрозени луѓе резултира со голем ...
сите 596 | | | веќе видена

Додека траеше погребот на Џорџ Флојд, насилните протести продолжија ширум САД. Кулминација на полициската бруталност на плоштадот Нијагара во Бафало точно пред ...
сите 302 | | | веќе видена

Во Вашингтон за утре е закажен голем протест против расната сегрегација и неправдата околу полициското насилство врз црномурестото население во САД. Протестот ...
сите 233 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мајли Сајрус дозволи на мајка ѝ да ја ишиша за новиот спот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: