Суровата реалност на најубавата жена во свет: Бела ја покажа сета своја несовршеност – и стриите и стомакот (ФОТО)

Атрактивната Бела Хадид (23) е меѓу најбараните модели на денешницата и ја држи титулата на една од најубавите жени во светот, а со тоа се наметнува мислење ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатата инфлуенсерка Клои Фери неодамна се пофали со завидна линија што ја постигна преку вежбање и соодветна исхрана. Таа често споделува голи фотографии со ...
| | веќе видена | слични

Убавата бринета Емили Ратајковски, ја покажала фигурата на тело додека лицето го покрила со капа. Позирала во рацете на нејзиниот сопруг. Откако неделите ги ...
| | веќе видена | слични

Бела Хадид пред неколку дена сними едиторијал за „Вог“, позирајќи преку Face Time од својот дом.Најголем прав на социјалните мрежи крена фотографијата на која ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Прогнозите се дека ќе имаме поинаква многу подобра слика за состојбата со Ковид-19 во земјава до крајот на оваа недела, но ова го кажувам повторно со резерва ...
сите 192 | | | веќе видена

Нема дилеми, Зоран Заев е подготвен на се’ за да си обезбеди каков-таков политички спас и помал пораз на изборите, вели во интервју за Курир претседателот на ...
сите 238 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 200 | | | веќе видена

Двајца полицајци биле застрелани, а трет бил прободен во судир со осомничен во Бруклин доцна во средата вечерта, пренесува „Њујорк пост“.Престрелката се ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Суровата реалност на најубавата жена во свет: Бела ја покажа сета своја несовршеност – и стриите и стомакот (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: