Со Скопје Инфо и Халкбанк до ваучер од 1500 денари во Кантина!

 Веројатно сите со нетрпение го очекуваме повторното отворање на рестораните и кафулињата, кои поради кризата предизвикана од коронавирусот, мораа да ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

„ Христијан Мицкоски останува запаметен како неодговорен политичар кој за време на оваа криза цело време се однесува незрело, несериозно и неодговорно. На ...
сите 720 | | | веќе видена

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 145 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со Скопје Инфо и Халкбанк до ваучер од 1500 денари во Кантина!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: