Босна: Мечка паднала во бунар, мештаните ја извлекле со трактор

Секоја одлука на Владата, вели Чулев, поврзана со мерките, особено кога изборите почнуваа да стануваат актуелни беше носена низ призма на политика, а не за да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Порастот на заболени е директна последица на фактот дека власта неместо суштински политики тераше дневен ПР од прашањето поврзано со справување со корона ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Порастот на заболени е директна последица на фактот дека власта неместо суштински политики, тераше дневен ПР од прашањето поврзано со справување со ...
| | веќе видена | слични

„Граѓаните се свесни дека зад олабавувањето на мерките за ограничување на движењето се крие само желбата на владејачката партија за што побрзи избори, а ...
| | веќе видена | слични

Фејсбук статус на техничкиот министер за внатрешни работи, Наќе Чулев: Порастот на заболени е директна последица на фактот дека власта неместо суштински ...
| | веќе видена | слични

Техничкиот министер за внатрешни работи, Наќе Чулев, вели дека порастот на заболени од коронавирус е последица на тоа што власта наместо суштински политики, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Демократскиот сојуз, Павле Трајанов го повика директорот на Државниот завод за статистика Апостол Симовски, да повика експерти од сите ...
сите 612 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 172 | | | веќе видена

Разменети мислења за актуелните состојби, регионалната политика, состојбата предизвикана од пандемијата со Ковид-19На средбата се дискутирало и за можностите ...
сите 198 | | | веќе видена

Од последниот онлајн состанок на македонско-бугарската историска комисија, која беше во нецелосен состав, одржан на 22 јануари, прво произлезе соопштение дека ...
сите 145 | | | веќе видена

САД имаат цел да купат дополнителни 200 милиони дози вакцини против Ковид-19, изјави американскиот претседател Џо Бајден, додавајќи дека износите ќе бидат ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Босна: Мечка паднала во бунар, мештаните ја извлекле со трактор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: