(фотографија)Необично паркирање во Битола

Жената која објави фотографии од своите внуци на Фејсбук и Пинтерест без дозвола од родителите на децата, мора да ги избрише, одлучи судот во Холандија. ...
| | веќе видена | слични

Холандски суд ѝ нареди на баба да ги избрише фотографиите на своите внуци на Фејсбук, откако таа ги објавила без дозвола од мајката на децата. Таа била ...
| | веќе видена | слични

Баба во Холандија доби судска наредба да ги избрише фотографиите од внуците шти ги објавувала на Фејсбук и на Пинтерест без дозвола од нивните родители – ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Холандскиот суд донесе пресуда дека баба мора да ги отстрани сликите на нејзините внуци од Фејсбук и Пинтерест, бидејќи ги објавила без дозвола од нивните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Трамп се закани дека ќе ја испрати војската за да ги угасне протестите во САД, поради смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд. Ако градовите и државите не успеат ...
сите 526 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 299 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека ова што денес се случи со Дурловски е одраз не само на искривениот систем на вредности во кој силеџии се ...
сите 119 | | | веќе видена

Вечерва во вестите на Канал 5 свое јавување имаше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски посочи дека за да се одржат избори треба два чекори да ...
сите 620 | | | веќе видена

Британската Влада планира до крајот на јуни да го замени карантинот за патниците кои пристигнуваат на аеродромите, а воздушните мостови се појавија како ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(фотографија)Необично паркирање во Битола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: