Како изгледа „Пипи Долгиот Чорап“ 50 години подоцна?


Најсилниот човек на светот Хафтхор Бјронсон драматично ослабе во претходните недели и неговото тело сега изгледа многу подобро од претходно. Бјорнсон на ...
| | веќе видена | слични

Останато

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 215 | | | веќе видена

Во Вашингтон за утре е закажен голем протест против расната сегрегација и неправдата околу полициското насилство врз црномурестото население во САД. Протестот ...
сите 311 | | | веќе видена

Директорот на Државниот пазарен инспекторат Стојко Пауновски денеска информира дека на двајцата инспектори кои вчера вршеле надзор во угостителскиот објект ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како изгледа „Пипи Долгиот Чорап“ 50 години подоцна?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: