Џејси Керол останува во Реал Мадрид


Валдебебас тренинг центарот често знае да биде место на кое парадираат страшни и скапи автомобили, но иако во најголем дел од случаите играчите на Реал Мадрид ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид важи за најгламурозен клуб во светот. Играњето за „кралевите“ само по себе носи многу привлегии. Со каков луксуз располага денес се пофали Едер ...
| | веќе видена | слични

И додека се очекува официјален старт, продолжение на сезоната во Шпанија која беше прекината поради коронавирусот поранешниот претседател на Барселона, Жоан ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот претседател на Барселона, Жоан Гаспар, изрази став дека првенството на Шпанија не е завршено пред предвиденото, поради фактот што Реал Мадрид не го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џејси Керол останува во Реал Мадрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: