ГОЛЕМОТО УВО НА БИХАЌКА: Кој дошол на власт со прислушкување, со истото сака и да остане на власт


Македонија има голем проблем со прислушкувањето и следење на опозицијата и нивни симпатизери од страна на актуелната власт. И не само што се прави тоа, туку ...
| | веќе видена | слични
7 копии

На оваа прес конференција ќе се обратам на две теми. Првата е многу важна и е реакција на последните информации кои се објавија во медиумите поврзани со бројот ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

„Новото нормално за Заев е што неговиот директор Ден Дончев се стекнал со 130 илјади долари на лична сметка од аферата „Муртиногејт“.Криминалната афера ...
| | веќе видена | слични

„Да се зборува за избори во едни вакви услови не само што не е нормално туку е и морбидно, и ВМРО-ДПМНЕ се противи на тоа да биде дел од сценариото на Заев за ...
| | веќе видена | слични

„Новото нормално за Заев и Владата на Спасовски е што денес имаме дури 58 новозаразени, и неколку починати.Ова е крајно сериозна и алараматна информација која ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Неделникот „Фокус“ објави уште едно контроверзно сознание со што ја продалбочува таканаречената афера „Муртиногејт“, во која е замешан денес веќе бившиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во последните 24 часа во земјава се регистрирани 79 нови случаи на „Ковид-19“ и двајца пациенти го загубија животот, додека се извршени 835 тестови, се сдуште ...
сите 572 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче преку својот Фејсбук профил апелира до граѓаните да даваат точни и целосни информации на епидемиолошките анкети. Лекарите ...
сите 470 | | | веќе видена

Заев и Филипче преку малтретирање на граѓаните сакаат да излажат дека се посветени и дека преземаат мерки за сузбивање на корона вирусот. За нив е ризично ...
сите 691 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 431 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, кој заедно со својата сопруга и 3 месечното бебенце, пред три дена беа хоспитализирани, поради корона вирусот, се во ...
сите 154 | | | веќе видена

Според изјава на претседателот на СДСМ Зоран Заев таа партија не е веќе македонска. СДСМ со Заев се бори за албански гласови и станува дел од албанскиот ...
сите 76 | | | веќе видена

Фактор дознава дека бројките на новозаболени во изминатово деноноќие ќе бидат отприлика идентични како во текот на вчерашниот ден. Ова се неофицијални ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГОЛЕМОТО УВО НА БИХАЌКА: Кој дошол на власт со прислушкување, со истото сака и да остане на власт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: