Обожува да јаде, а ги има најдобрите стомачни мускули – актерката открива како можете да ги имате и вие


32-годишната мексиканска актерка Барбара де Рехил, која ја нарекуваат и сопственичка на најдобрите стомачни мускули во нејзината земја, открива како можете да ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез откри како се чувствува во врска со одложената венчавка на неодредено време поради коронавирусот. Лопез требаше да се венча со Алекс Родригез и ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез открила како се чувствува по повод одложувањето на венчавката со Алекс Родригез, поради пандемијата на коронавирусот. „Никој не знае кога ќе ...
| | веќе видена | слични

Пејачката и глумица Џенифер Лопез во шоуто на Џими Фалон, објасни кој е мистериозниот маж, кој бил виден на една од нејзините фотографии на социјалните мрежи, ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез (50) и после пикот на пандемијата сè уште ужива со свршеникот Алекс Родригез и децата во нејзината вила во Флорида. Иако се враќа на деловните ...
| | веќе видена | слични

50-годишната Џенифер Лопез и за време на коронавирусот ужива со вереникот Алекс Родригез и децата во својата вила на Флорида. Иако се враќа на работните ...
| | веќе видена | слични

Популарната Џеј Ло со новите фотки покажа дека до совршено тело не се стигнува така лесно. „Жешката латиноамериканка“ изгледа импресивно и на 50 годишна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Порасна бројот на невработени во државата во април во однос на месец март, поради пандемијата на коронавирусот. Прецизна слика даваат податоците кои ги објави ...
сите 801 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно повторно нема да има полициски час. Оваа најава на вчерашната пресконференција стигна од министерот за здравство Венко Филипче. Но, ...
сите 344 | | | веќе видена

За граѓаните на сите општини во градот Скопје, околните скопски општини Арачиново, Зелениково, Илинден, Петровец и Студеничани, во Куманово, Липково, Штип, ...
сите 252 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, кој заедно со својата сопруга и 3 месечното бебенце, пред три дена беа хоспитализирани, поради корона вирусот, се во ...
сите 139 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на 18-годишнината од партијата посака Албанец за премиер. Ова побуди низа реакции кај политичките субјекти во земјава. СДСМ како ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обожува да јаде, а ги има најдобрите стомачни мускули – актерката открива како можете да ги имате и вие

Од:
До кого (е-маил):
Порака: