СОРАЈА НЕ ЗАПИРА СО ЛУКСУЗОТ: Ужива на скапоцена јахта, носи скапа ташна, вози Ферари (ВИДЕО)

Старлетата Сораја Вучелиќ моментално се наоѓа во Црна Гора, од каде што се пофали како ужива во луксузот којшто ја опкружува.Додека се сончаше на јахтата, ...
| | веќе видена | слични

Откако во медиумите се појави видеото од куќата на Сека Алексиќ кое е опкружено со полиња и природа, реакциите на социјалните мрежи беа поделени. Додека некои ...
| | веќе видена | слични

Останато

Трамп се закани дека ќе ја испрати војската за да ги угасне протестите во САД, поради смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд. Ако градовите и државите не успеат ...
сите 526 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 299 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека ова што денес се случи со Дурловски е одраз не само на искривениот систем на вредности во кој силеџии се ...
сите 118 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски денеска продолжи со незрело, деструктивно однесување, онака како што се однесува за целото време на оваа здравствена криза. Лажни вести, ...
сите 257 | | | веќе видена

Вечерва во вестите на Канал 5 свое јавување имаше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски посочи дека за да се одржат избори треба два чекори да ...
сите 506 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СОРАЈА НЕ ЗАПИРА СО ЛУКСУЗОТ: Ужива на скапоцена јахта, носи скапа ташна, вози Ферари (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: