ИАКО ПАНДЕМИЈАТА НЕ ПОПУШТА, кај власта доминира амбицијата за брзи избори

2 копии
3 копии

Разговорите продолжуваат и сметам дека нема потреба да се драматизираат работите, а особено не да се поставуваат реципрочни ултиматуми, вели францускиот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Разговорите продолжуваат и сметам дека нема потреба да се драматизираат работите, а особено не да се поставуваат реципрочни ултиматуми. Сите се согласни околу ...
| | веќе видена | слични

Многу е опасно по здравјето на луѓето да се случат избори сега, кога бројките се очигледни вели докторот Синиша Стојановски. -Јасно е дека треба да поминат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Република Македонија во последните три месеци живее во специфична состојба која јас ја нарекувам „продолжена стресна состојба“. Поголемиот број граѓаните се ...
сите 476 | | | веќе видена

Во очекување на нова лидерска средба кај претседателот Стево Пендаровски на која се очекува договор меѓу политичките партии за датум за избори, францускиот ...
сите 472 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ИАКО ПАНДЕМИЈАТА НЕ ПОПУШТА, кај власта доминира амбицијата за брзи избори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: