Емина Јаховиќ објави фотографии од својот двор и откри што одгледува

Српската пејачка Неда Украден пред неколку дена објави слика на „Инстаграм“ на која вози „јагуар“, а кој чини околу 50.000 евра. Според „Курир“, пејачката ја ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Неда Украден (69) објави фотографија на Инстаграм со која се пофали дека е негативна на коронавирусот a истовремено дека се почестила со нов ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Сандра Африка и фудбалерот Владимир Волков се повторно во епицентарот на вниманието, по скандалозната фотографија која кружи на социјалните ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот фудбалер на Партизан, Владимир Волков беше во љубовна врска со познатата пејачка Сандра Африка. Волков во љубовна врска со пејачката ја започна ...
| | веќе видена | слични

Хрватската пејачка Северина Којиќ, зема фотографија од албумот на нејзиниот партнер Игор Којиќ и ја преработи во фотошоп, пренесуваат медиумите. Таа објави ...
| | веќе видена | слични

Откако излезе од карантин, пејачката Неда Украден отиде да си направи корона тест. Таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија од резултатите на ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Андреана Чекиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил и предизвика лавина негативни коментари. „Нема невидливи, има само немоќни очи - ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Порасна бројот на невработени во државата во април во однос на месец март, поради пандемијата на коронавирусот. Прецизна слика даваат податоците кои ги објави ...
сите 802 | | | веќе видена

Тормозењето на граѓаните не значи дека СДСМ има стратегија и мерки против епидемијата. Македонија е црна дамка на ковид мапата на Европа.Заев и Филипче преку ...
сите 1006 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно повторно нема да има полициски час. Оваа најава на вчерашната пресконференција стигна од министерот за здравство Венко Филипче. Но, ...
сите 345 | | | веќе видена

За граѓаните на сите општини во градот Скопје, околните скопски општини Арачиново, Зелениково, Илинден, Петровец и Студеничани, во Куманово, Липково, Штип, ...
сите 251 | | | веќе видена

Во Вашингтон за утре е закажен голем протест против расната сегрегација и неправдата околу полициското насилство врз црномурестото население во САД. Протестот ...
сите 270 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на 18-годишнината од партијата посака Албанец за премиер. Ова побуди низа реакции кај политичките субјекти во земјава. СДСМ како ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емина Јаховиќ објави фотографии од својот двор и откри што одгледува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: