Аџиќ останува тренер на Будуќност

Грчкиот напаѓач Панагиотис Мораитис во моментов го носи дресот на црногорскиот тим Будуќност, а сега доби и повик за воена служба. Будуќност го ангажираше овој ...
| | веќе видена | слични

Останато

„ Христијан Мицкоски останува запаметен како неодговорен политичар кој за време на оваа криза цело време се однесува незрело, несериозно и неодговорно. На ...
сите 747 | | | веќе видена

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 142 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 206 | | | веќе видена

„Македонското здравство реагираше навремено и добро се справи со пандемијата со коронавирусот.Состојбата со епидемијата на коронавирусот е под контрола. Бројот ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Аџиќ останува тренер на Будуќност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: