Како Македонецот ги решаваше противниците: Најдобрите потези од Димитријевиќ од изминатава сезона


2 копии

Ненад Димитријевиќ остави одличен впечаток во натпреварувачката 2019/2020 во најсилната шпанска конкуренција, па токму оттаму од АЦБ лигата направија видео ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Граѓани на социјалните мрежи објавија видео кое го нарекоа „Зоран Заев и неговата предавничка и криминална банда“. Тие направија компилација од настани и ...
| | веќе видена | слични

Шпанската „Лига Ендеса“ ги објави најдобрите потези на македонскиот репрезентативен плејмејкер…Ненад Димитријевиќ кој ги брани боите на Хувентуд Бадалона уште ...
| | веќе видена | слични

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Македонецот ги решаваше противниците: Најдобрите потези од Димитријевиќ од изминатава сезона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: