(Фото) Претседателот на Португалија сам пазари во супермаркет

4 копии

Чаир е вистинска атракција кога е во прашање играњето фудбал за време на полициски час!Синоќа на Фејсбук-страницата „Ултрас-тифо.нет“ повторно се појави ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Од Чаир и претходно ни пристигнуваа фантастични фотографии, па така и вчера се појави една на социјалните мрежи. Фотографијата се појави во вечерните часови и ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Португалија бил забележан и фотграфиран додека чекал ред во маркет, а на фотографијата се забележува дека ја одржува бараната социјална ...
| | веќе видена | слични

Останато

Порасна бројот на невработени во државата во април во однос на месец март, поради пандемијата на коронавирусот. Прецизна слика даваат податоците кои ги објави ...
сите 801 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно повторно нема да има полициски час. Оваа најава на вчерашната пресконференција стигна од министерот за здравство Венко Филипче. Но, ...
сите 344 | | | веќе видена

За граѓаните на сите општини во градот Скопје, околните скопски општини Арачиново, Зелениково, Илинден, Петровец и Студеничани, во Куманово, Липково, Штип, ...
сите 252 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, кој заедно со својата сопруга и 3 месечното бебенце, пред три дена беа хоспитализирани, поради корона вирусот, се во ...
сите 139 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на 18-годишнината од партијата посака Албанец за премиер. Ова побуди низа реакции кај политичките субјекти во земјава. СДСМ како ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Претседателот на Португалија сам пазари во супермаркет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: