Секогаш ставајте го ова во тавата со риба – Ќе биде повкусна а домот нема да мириса

Ако печете риба дома има мал трик како да биде повкусна, а воедно и да не мириса домот. Исечете парче јаболко во тавата каде печете риба.Ќе го впие мирисот и ...
| | веќе видена | слични

Сите сакаме да имаме убава тераса или градина со многу цвеќиња кои нема да се сушат брзо и да венеат. За нив е потребно многу љубов и внимание, но и трикови ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„ Христијан Мицкоски останува запаметен како неодговорен политичар кој за време на оваа криза цело време се однесува незрело, несериозно и неодговорно. На ...
сите 426 | | | веќе видена

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 169 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секогаш ставајте го ова во тавата со риба – Ќе биде повкусна а домот нема да мириса

Од:
До кого (е-маил):
Порака: