Во Хрватска парламентарни избори на 5 јули


2 копии
8 копии
3 копии

В сабота напладне е закажан состанок на Советот за безбедност во Вилата „Водно“ по што, шефот на државата, Стево Пендаровски, ќе треба да одлучи дали ќе ја ...
| | веќе видена | слични
4 копии

 Така што сметам дека не се ненадминливи разлики и ако деновиве продолжи интензивната комуникација меѓу партиите, како што и се случува мислам дека може да се ...
| | веќе видена | слични

Во сабота кај претседателот Стево Пендаровски ќе се одржи состанок на Советот за безбедност, по кој шефот на државата ќе ја соопшти својата одлука дали ќе се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Руската амбасада во Скопје известува дека во неколку наврати ја информирала македонската влада за можностите за испорaка на руската вакцина, но македонска ...
сите 237 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 330 пациенти позитивни и суспектен на коронвирусот. По ...
сите 628 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Хрватска парламентарни избори на 5 јули

Од:
До кого (е-маил):
Порака: