„Молитва“ од празните улици на Белград во светот


Гру и популарните жолти мињони од анимираната филмска франшиза Despicable Me („Подлиот јас“) ги повикуваат луѓето да држат растојание едни од други за да ...
| | веќе видена | слични

Лејди Гага и Ариана Гранде го објавија спотот за дует песната “Rain on Me”, која е промовирана пред неколку дена.Спотот, кој е снимен за време на пандемијата, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 7.861 болни и немоќни лица го оствариле правото на глас денеска на вториот ден од гласањето на предвремените парламентарни избори. Што се однесува до ...
сите 716 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, носител на листата на кандидати за пратеници во ИЕ 3 на последниот ден од кампања вечерва беше на завршниот ...
сите 475 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 233 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 11 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Молитва“ од празните улици на Белград во светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: