Миете ли раце како на почетокот?

Многу луѓе би сакале да патуваат за време на летото, а дел од нив би патувале и со авион. Експерти од областа на епидемиологијата објаснуваат како да ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нов инцидент поврзан со полицијата во Соединеттие американски држави. 75 годишно лице се наоѓа во критична состојба откако учествувало на протестите во градот ...
сите 659 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 218 | | | веќе видена

Верниците треба да бидат внимателни, бидејќи ова е тешка и сериозна болест и со своето однесување да придонесат во грижата за здравјето и заштита од болеста, ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Миете ли раце како на почетокот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: