„Војна на ѕвездите“ во фолк верзија: ГОРИ ТВИТЕР! (Видео)


Лејди Гага и Ариана Гранде го објавија спотот за дует песната “Rain on Me”, која е промовирана пред неколку дена.Спотот, кој е снимен за време на пандемијата, ...
| | веќе видена | слични

Останато

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 147 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 205 | | | веќе видена

„Македонското здравство реагираше навремено и добро се справи со пандемијата со коронавирусот.Состојбата со епидемијата на коронавирусот е под контрола. Бројот ...
сите 252 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Војна на ѕвездите“ во фолк верзија: ГОРИ ТВИТЕР! (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: