Никогаш нема да го заборават ова: Еве што направи Роналдо за едно девојче (1) од Белград


Едногодишната Софија Маркулјевиќ боледува од ретка болест на ‘рбетната мускуларна атрофија и има потреба од операција во САД. Потребни се 2,1 милиони ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо ја враќа фризурата од првите денови кога беше во Манчестер јунајтед. Италија Португалецот преку својот твитер профил побара одобрување од ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо покажа завидни технички квалитети и хируршка прецизност на вчерашниот тренинг на Јувентус, но денеска им го привлече вниманието на своите ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо се подготвува за враќање на фудбалските терени по пандемијата со корона-вирусот. Португалецот тренира со своите соиграчи од Јувентус, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нови 120 потврдени со КОВИД-19 од 954 тестирања, од кои над половината (64) се од Скопје, а 14 од Тетово. Останатите заразени со вирусот од вчерашниот билтен ...
сите 535 | | | веќе видена

Овде гласно зборуваме против дискриминацијата и нееднаквоста. Фактот дека Арбен е заменет со Александар е симптоматично за нашето општество. Г-дин Заев, кажете ...
сите 192 | | | веќе видена

Добивме лична карта во ОН и сме препознаени како македонци од Северна Македонија, кои говорат македонски јазик. Потпишавме договор со нашиот источен сосед. ...
сите 364 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 74 | | | веќе видена

Кандидатот на ДУИ за премиер Насер Зибери изјави дека негова заложба во првите 100 дена како премиер Албанец ќе биде да работи на подобрување на иднината на ...
сите 173 | | | веќе видена

Вкупно 1.814.263 граѓани имаат право да гласаат на претстојните предвремени парламентарни избори закажани за 15 јули. Државната изборна комисија (ДИК) вчера го ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Никогаш нема да го заборават ова: Еве што направи Роналдо за едно девојче (1) од Белград

Од:
До кого (е-маил):
Порака: