Реал ќе му даде уште една шанса на Јовиќ, бидејќи Холанд ќе остане во Борусија до 2022 година


Состојбата со иднината на напаѓачот на Реал, Лука Јовиќ станува јасна. Според „Ас“, договорот дека напаѓачот на Борусија, Ерлинг Холанд, ќе остане во Германија ...
| | веќе видена | слични

Марио Геце си заминува од Борусија Дортмунд по крајот на сезоната, Милан подготвува понуда за Германецот. Италија Марио Геце се поврзува со Милан откако ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Големо дерби во Бундеслигата меѓу Борусија Дортмунд и Баерн Минхен ќе се игра утре. Натпреварот се игра од 18:30 часот, а во моментов Баерн има предност од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фејсбук статус на Зоран Заев, претседател на СДСМ: Секое одложување на изборите е на штета на здравјето на граѓаните, на штета на економијата и на ...
сите 658 | | | веќе видена

Двајцата пациенти на кои во саботата им беше изведена трансплантација на бубрег од починат донор се во добра и стабилна здравствена состојба. Од Клиниката за ...
сите 281 | | | веќе видена

Прва награда за ученичката во трета година во ОУТУ „Ванчо Питошески“ 0д Охрид, Сара Џелили за најдобра литературна творба на наградниот литературен конкурс по ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал ќе му даде уште една шанса на Јовиќ, бидејќи Холанд ќе остане во Борусија до 2022 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: