Цртајте за дискриминацијата меѓу децата во спортот Детскиот ликовен центар и Федерацијата на училиштен спорт на Македонија, во рамките на проектот „Фер шанса ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Голем одѕив на креативниот повик на „Колибри“ до учениците Драги деца, Многу нѐ израдуваа вашите творби: песни, цртежи, состави, па и ракотворби од пластелин ...
| | веќе видена | слични

Останато

„ Христијан Мицкоски останува запаметен како неодговорен политичар кој за време на оваа криза цело време се однесува незрело, несериозно и неодговорно. На ...
сите 400 | | | веќе видена

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 169 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ликовен конкурс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: