#ПетАлбумиЗаПоДома на Стефан Видиков


5 копии

Младинскиот културен центар почнува со музичка програма во соработка со Кино Шишка од Љубљана. Концертите ќе се реализираат онлајн, а истите може да ги ...
| | веќе видена | слични

Младинскиот културен центар од Скопје и Кино Шишка од Љубљана вечерва од 20 часот организираат онлајн музичка програма „Шишка виа МКЦ“. Програмата ќе може да ...
| | веќе видена | слични

Останато

„ Христијан Мицкоски останува запаметен како неодговорен политичар кој за време на оваа криза цело време се однесува незрело, несериозно и неодговорно. На ...
сите 450 | | | веќе видена

Од првомајските празници наваму е во благ, но константен пораст кривата на нови заболени, пресметано со просек од пет дена, за да се отстранат евентуални ...
сите 177 | | | веќе видена

Додека Македонија тоне во корупција и не прогласија за хибриден режим, владата единствено се фали дека сме членка на НАТО, вели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
сите 145 | | | веќе видена

Што се случува со коронавирусот во Македонија е прашањето кое често се поставува последниве недели од кога почна да се зголемува бројот на новозаразени по ...
сите 692 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

#ПетАлбумиЗаПоДома на Стефан Видиков

Од:
До кого (е-маил):
Порака: