5 ѕвезди кои заработуваат најмногу на TikTok

Една девојка решила јагодите да ги потопи во солена вода, а целиот процес го објавила на популарната мрежа ТикТок, каде изненадила многумина. Имено, кога ...
| | веќе видена | слични

Корисник наа социјалната мрежа „ТикТок“ предизвика бура од реакции откако објави видео со својата свршеница, која е 54 години постара од него.20-годишното ...
| | веќе видена | слични

Останато

Наќе Чулев, министерот за внатрешни работи, на денешната прес-конференција на првиот ден откако е укинат полицискиот час по 66 дена во Македонија објави дека ...
сите 283 | | | веќе видена

Нова искра во односите меѓу Бугарија и Русија предизвика рускиот патријарх Кирил со именувањето на светите браќа Кирил и Методиј како словенски учители при ...
сите 197 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес конференција пред седиштето на партијата, истакна дека Заев до крајот на годината секоја семејство во државата ќе го ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

5 ѕвезди кои заработуваат најмногу на TikTok

Од:
До кого (е-маил):
Порака: