Обдукцијата покажа дали пилотот на Коби бил пијан

Голем дел од фановите на Коби Брајант се уште не може да се помират откако загина во трагичен пад на својот хеликоптер. Неговото семејство, поточно неговата ...
| | веќе видена | слични

Прерано починатата кошаркарска легенда Коби Брајант, во 2012 година инвестирал пет милиони американски долари во бизнис, за кој подоцна се покажува дека се ...
| | веќе видена | слични

Ванеса Брајант, вдовицата на еден од најдобрите НБА кошаркари досега, Коби Брајант, ќе земе 200 милиони долари, заради еден потег што нејзиниот починат сопруг ...
| | веќе видена | слични

Поминаа речиси четири месеци од трагичната смрт на еден од најдобрите кошаркари во историјата, Коби Брајант. Легендата на Лос Анџелес лејкерс загина откако ...
| | веќе видена | слични

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обдукцијата покажа дали пилотот на Коби бил пијан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: