Банкарскиот гигант HSBC за само еден ден изгуби 200 милиони долари!

2 копии

Цената на „црното злато“ на светските пазари за нафта утрово повторно регистрираше остар пад, а причина за тоа се тензиите на релација САД – Кина . Цената за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
9 копии
2 копии
повеќе

Останато

Се прават анкети на членови на СДСМ, се бараат нивните контакти, рече денеска министерот за здравство, Венко Филипче. Се прават анкети, анализи, тестови, и ...
сите 638 | | | веќе видена

Во однос на прес конференцијата на Зоран Заев имам многу да кажам, а сѐ се сведува на тоа дали живеете подобро, дали имате доволно пари, дали ви ги исполнија ...
сите 178 | | | веќе видена

Бојан Јовановски пред судот презентираше фотографии направени во текот на вчерашниот ден на кои се гледа Зоран Милевски – Кичеец како слободно се шета, иако е ...
сите 148 | | | веќе видена

Состаноците и партиските активности се одржуваат согласно сите мерки за заштита, соопштија од СДСМ, откако нивни членови објавија дека се позитивни на ...
сите 104 | | | веќе видена

Најмалку 30 града во САД беа погодени од масовни демонстрации во текот на викендот поради смртта на Џорџ Флојд од рацете на полицијата, повеќе од 12 воведоа ...
сите 293 | | | веќе видена

Почитувани, Заради ненамерната грешка на претседателот Зоран Заев на денешната прес-конфернција дека сум се заразил на ифтар кај брат ми, сакам само да ве ...
сите 257 | | | веќе видена

Паричните права од социјална и детска заштита за месец мај ќе бидат предвреме исплатени. Министерството за труд и социјална политика ги известува корисниците ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Банкарскиот гигант HSBC за само еден ден изгуби 200 милиони долари!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: