АЕТМ: Апелираме политиката да ја држите настрана од е-трговијата во Македонија!


Асоцијацијата за е-трговија на Македонија ја демантира веста изнесена на денешната прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ од страна на портпаролот на партијата, г-дин ...
| | веќе видена | слични

Игор ЈАНУШЕВ Почитуван г-дине Николовски, зошто вие и вашиот т.н. економски совет ги лажете граѓаните на Република Македонија? Со кое лице г-дине Николовски, ...
| | веќе видена | слични

Почитуван г-дине Николовски, зошто вие и вашиот т.н. економски совет ги лажете граѓаните на Република Македонија? Со кое лице г-дине Николовски, вие и вашиот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Коронавирусот ја затвори првата странска инвестиција во охридско-струшкиот регион, „ОДВ Електрик“ со повеќе од 450 вработени, објави Алфа ТВОд Центарот за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Невладина организација на министерката за финансии Нина Ангеловска среде епидемијата добила пари од Фондот за иновации.Скандалозното откритие за пари од Фондот ...
| | веќе видена | слични

Демант на вест од денешната прес конференција, на г-дин Наум Стоилковски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ Асоцијацијата за е-трговија на Македонија ја демантира веста ...
| | веќе видена | слични

Интегрален текст од изјава на Наум Стоилковски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ „Невладина организација на министерката за финансии Нина Ангеловска среде епидемијата ...
| | веќе видена | слични

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија ја демантира веста изнесена на денешната прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ од страна на портпаролот на партијата Наум ...
| | веќе видена | слични

Веста, со која тој посочи дека Фондот за иновации и технолошки развој ја поддржал инцијативата „Дигитални услуги за сите" поради поврзаноста на Асоцијацијата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Отворивме по пропис, растојание метар и пол од маса, со дезинфекциски средства, без задржување на шанк, носење заштита. Буквално презедовме и правиме сè како ...
сите 333 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, денеска учествуваше во работата на Советот за безбедност, свикан од претседателот на ...
сите 468 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 57 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 169 | | | веќе видена

Директорот на Државниот пазарен инспекторат Стојко Пауновски на денешната вонредна прес-конференција, по одлуката на Владата вчера да бидат отворени ...
сите 249 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп денеска изјави дека демонстрантите кои протестираат против смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд, за време на полициското ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

АЕТМ: Апелираме политиката да ја држите настрана од е-трговијата во Македонија!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: